alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

8 Metre Yüksekte Ördüğü Duvarla Birlikte Yere Çakıldı

Videoyu Aç 8 Metre Yüksekte Ördüğü Duvarla Birlikte Yere Çakıldı
A
a

Afyonkarahisar’In Emirdağ İlçesinde 3 Katlı Binanın Çatı Katında Duvar Ören İşçinin Bastığı Yer Çürük Çıkınca Ördüğü Duvar İle Birlikte Yaklaşık 8 Metreden Aşağı Düştü. Ağır Yaralanan İşçiyi 112 Acil Servis Ekipleri Adeta Enkaz Altından Çıkarır Gibi Tuğlaların Altından Çıkarak Hastaneye Kaldırdı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde 3 katlı binanın çatı katında duvar ören işçinin bastığı yer çürük çıkınca ördüğü duvar ile birlikte yaklaşık 8 metreden aşağı düştü. Ağır yaralanan işçiyi 112 Acil servis ekipleri adeta enkaz altından çıkarır gibi tuğlaların altından çıkarak hastaneye kaldırdı.
Olay, Emirdağ ilçesi İncili mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 3 katlı binanın çatı katı duvarını onaran Veli Erol isimli işçi duvar ördüğü esnada zeminde bastığı yer çöktü. Erol, büyük bir gürültü ile çöken zeminle birlikte aşağı düşerken ördüğü duvar ise üzerine yıkıldı. Tuğlaların altında kalan Erol ağır yaralandı. Olayın ardından çevredekilerin haber vermesi ile olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansı ile Erol hastaneye kaldırıldı. Talihsiz işçinin sağlık durumun ağır olduğu öğrenildi.
Öte yandan, Erol’un 112 Acil Servis ekipleri ve çevredekiler tarafından adeta enkaz altından çıkarır gibi tuğlaların altından çıkarılması ise olayın hemen ardından vatandaşların çektiği görüntülere yansıdı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat