alexa
Fast Express tepe banner kampanya

19 Mayıs önemli bir dönüm noktasıdır

Videoyu Aç 19 Mayıs önemli bir dönüm noktasıdır
A
a

Özel Gürlife hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir: 19 Mayıs Aziz Milletimiz için tarihi bir gün, önemli bir dönüm noktasıdır

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Özel Gürlife hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için “19 Mayıs Aziz Milletimiz için tarihi bir gün, önemli bir dönüm noktasıdır. Milli Mücadelenin ilk kıvılcımı, milletçe tekrar bağımsızlığa yürüyüşümüzün ilk adımıdır. Bu tarihi günün, Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak bağımsızlık mücadelemizi resmen ve fiilen başlatışının, 101. yıl dönümünü kutlamanın heyecan ve coşkusunu yaşıyoruz.” mesajını verdi. Sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı:
“Tüm dünyanın önemli bir küresel krizle baş etmeye çalıştığı bu günlerde millet olarak birlik ve beraberliğimizi koruyarak bu sıkıntılı günleri aşacağımıza inanıyoruz. Bağımsızlık yolunda verilen mücadelenin başlangıç noktası olan 19 Mayıs 1919 gününün 101. yıl dönümünde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ' Bir gün ulusu sizin gibi beni anlamış gençlere bırakacağımdan çok memnun ve mesudum.' sözleriyle Türk Gençliğine verdiği değeri bir kere daha anlıyoruz. İşte bu güçlü duygularla, bu anlamlı günü gençliğimize emanet eden, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Savaşımızın kahramanları şehit ve gazilerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz. Bu vesile ile tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
 
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat