alexa
Fast Express tepe banner kampanya

120 Bin Dolarlık Muza Sucuklu Gönderme

Videoyu Aç 120 Bin Dolarlık Muza Sucuklu Gönderme
A
a

Duvara Bantlanmış Muz Çalışmasının Abd’De Bir Sanat Galerisinde 120 Bin Dolara Alıcı Bulmasının Ardından Afyonkarahisar’Da Bir Sosyal Medya Grubu Kentin Ünlü Kangal Sucuğunu Duvara Bantlayarak “Paha Biçilemez” Notunu Yazıp Paylaştı.

Duvara bantlanmış muz çalışmasının ABD’de bir sanat galerisinde 120 bin dolara alıcı bulmasının ardından Afyonkarahisar’da bir sosyal medya grubu, kentin ünlü kangal sucuğunu duvara bantlayarak “Paha biçilemez” notuyla paylaştı.
ABD’de bir sanat galerisinde duvara bantlanmış muz eserinin 120 bin dolara satılmasına esprili tepkiler devam ediyor. Afyonkarahisar’da, İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan’ın ’Komedyen’ ismi verilen eserinin 120 bin dolara satılmasıyla, sosyal medyada kentin tarihi, kültürel ve kendine has lezzetlerini çekmiş oldukları mizahi kısa filmlerle tanıtmaya çalışan bir sosyal medya grubu duvara bantlanmış muz eserine de Afyon’un meşhur sucuğu ile karşılık verdi. Duvara bantlanmış kangal sucuğun yanına “Paha biçilemez” notunun yazılması büyük beğeni toplarken, yine aynı grup tarafından duvara bantlanmış mercimekli bükme ile patatesli ekmek fotoğrafları da paylaşıldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat