alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

10 Nisan Polis Günü’Nde Polislerden Örnek Davranış

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 10 Nisan Polis Günü’Nde Polislerden Örnek Davranış
A
a

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde Görevli Polisler, Sorumluluk Bölgelerinde Sokağa Çıkma Yasağı Nedeniyle Beslenme İmkanı Olmayan Sokak Hayvanlarını Unutmadı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’te Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polisler, sorumluluk bölgelerinde sokağa çıkma yasağı nedeniyle beslenme imkanı olmayan sokak hayvanlarını unutmadı.
Polis ekipleri, fabrikalardan artan yemekleri, fırınlardan kalan ekmekleri alarak sokak hayvanlarını beslediler. Hayvanları elleriyle besleyen polis memuru Mevlüt Altıntaş “Bazı yerlere sokağa çıkma yasağı nedeniyle vatandaşların beslemek için ulaşamadığı sokak hayvanlarını besliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerimle tüm meslektaşlarımın 10 Nisan polis günü kutluyorum dedi.
Yoldan geçen sürücüler ise yaptıkları açıklamalarda, ”Polisin özellikle Polis Haftasında böyle bir uygulamayı yapmasından çok memnunuz. Korana virüs (Covid-19) salgını döneminde sokak hayvanlarını da düşünen ve böyle anlamlı bir günde onlara yiyecek veren polisleri yürekten kutluyoruz. Tüm polislerin günü kutlu olsun dediler.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı