alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

"Üretilen zenginlik adil bir şekilde bölüşülecek"

Videoyu Aç "Üretilen zenginlik adil bir şekilde bölüşülecek"
A
a

CHP Eskişehir milletvekili adayları fabrikaları ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Adayları Utku Çakırözer, Dr. Jale Nur Süllü, Nuray Akçasoy, Sinan Özkar, Metin Tomsuk, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç eşliğinde Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikaları ziyaret etti.
Fabrika ziyaretlerinde işçilerle de sohbet eden Cumhuriyet Halk Partisi Adayları emeğe verilen değerin, üretilen zenginliğin adil bölüşümü ve çalışanların ulaştığı yaşam standartlarının toplumlarda refahın temel göstergesi olduğunu belirterek Türkiye’de ağır çalışma koşulları altında çalışanlara sunulan hakların ve yaşam standartlarının gerilediğini söyledi.

CHP Eskişehir milletvekili adayları
Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında emeğin en yüce değer olduğu bir toplumsal anlayışın oluşturulacağını belirten CHP Milletvekili Adayları yasal güvencelerin ve örgütlenme hakkının üstündeki baskının bir an önce kaldırılacağını söyleyerek iş güvencesi olan, geleceğe güvenle bakan, kadın ve erkeğin eşit bir şekilde üretimden doğan haklarını alacağı, daha iyi bir ücretle, yüksek yaşam standartlarının yakalanacağı bir iktidarın CHP ile mümkün olduğunu işçilere anlattı.

 
Kaynak : AnadoluGazetesi.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat