alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

(Özel) Ovada Can Çekişirken Bulundu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç (Özel) Ovada Can Çekişirken Bulundu
A
a

Bilecik'te Bir Ovada Kanadı Kopuk Bir Şekilde Can Çekişirken Bulunan Yaralı Leylek İlk Tedavisinin Ardından Bilecik Doğa Koruma Ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü Ekiplerine Teslim Edildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’te bir ovada kanadı kopuk bir şekilde can çekişirken bulunan yaralı leylek ilk tedavisinin ardından Bilecik Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.
Bilecik’in Gölpazarı ilçesine bağlı Yenipazar yolu Taşburnu mevkisinde duyarlı bir vatandaş bulduğu yaralı leyleği hemen veterinere götürdü. Veteriner Tahsin Korkut yaralı leyleği yaptığı ilk tedavisinin ardından Bilecik Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim etti. Yaralı leyleğin sağlık durumun iyi olduğunu anlatan Veteriner Korkut, "İçinde doğa ve hayvan sevgisi olan bir vatandaşımız bulduğu kanadı kopmuş leyleğimi bize getirdi. Bizde ilk tedavimizi yaptık. Bilecik Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünden gelen arkadaşlarımıza teslim ettik. Bu duyarlı vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat