alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

(Özel) Kaybolan 13 Yaşındaki Sudenur Çarşıda Gezerken Bulundu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç (Özel) Kaybolan 13 Yaşındaki Sudenur Çarşıda Gezerken Bulundu
A
a

Afyonkarahisar’Da ‘Tuvalete Gidiyorum’ Diyerek Evden Çıkan Ve Bir Daha Geri Dönmeyen 13 Yaşındaki Sudenur Yiğit, Afyonkarahisar Polisinin Saatler Süren Başarılı Takibi Sonucu Çarşıda Gezerken Yakalandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da ‘tuvalete gidiyorum’ diyerek evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 13 yaşındaki Sudenur Yiğit, Afyonkarahisar polisinin saatler süren başarılı takibi sonucu çarşıda gezerken bulundu.
Olucak mahallesi Büyük Olucak sokağında yaşayan 13 yaşındaki Sudenur Yiğit, Pazar günü evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Annesi ve babası tarafından her yerde aranan Sudenur Yiğit, en son Erenler mahallesinde görülmüş ancak bulanamamıştı. Afyonkarahisar polisinin saatler süren başarılı çalışması sonucu teknik ve fiziki takibi yapılan 13 yaşındaki Sunedur Yiğit, bu sabah kent merkezindeki çarşıda gezerken polis ekipleri tarafından bulundu. Şuan Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürülen Yiğit, yapılan çalışmaların ardından ailesine teslim edilecek.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir