alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

“Kostüm Odası”Na Jüri Özel Ödülü

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç “Kostüm Odası”Na Jüri Özel Ödülü
A
a

Çocukların Beğeni İle İzlediği Bozüyük Belediye Tiyatrosu’Nun Sevilen Çocuk Oyunu “Kostüm Odası” 9. Uluslararası Tiyatro Dergisi Emek Ve Başarı Ödüllerinin Anadolu Jüri Özel Ödülü’Ne Layık Görüldü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Çocukların beğeni ile izlediği Bozüyük Belediye Tiyatrosu’nun sevilen çocuk oyunu “Kostüm Odası” 9. Uluslararası Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödüllerinin Anadolu Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.
Yeni Tiyatro Dergisi tarafından dokuzuncusu verilen Uluslararası Emek ve Başarı Ödülleri’nin ’Anadolu’ ayağı ödülleri Kadıköy’deki Caddebostan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle verildi. Bozüyük Belediye Tiyatrosu’nun “Kostüm Odası” adlı oyunu da Anadolu Jüri Özel Ödülü’nü alarak başarısını kanıtladı. Ödülü Bozüyük Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı ve aynı zamanda “Kostüm Odası”nın yönetmeni İlknur Durmaz aldı.
Yönetmen İlknur Durmaz, ödülünü aldıktan sonra kosa bir konuşma yaparak “Çocuk dediğimiz insan yavrusudur ve yetişkin bir bireyden tek farkı tecrübesidir. Biz yetişkinler olarak onlar bu tecrübeyi kazanırken en asli görevimiz doğru şeyleri etrafında biriktirmekti. Çocuğu hep bir birey olarak görerek bu çocuk tiyatrosuna gönül verdim. Yeni Tiyatro Dergisi’ne de Bozüyük Belediye Tiyatrosu’nu bu ödülle görünür kıldıkları için teşekkür ederim.” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat