alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

“Eskişehirspor’un son kongresi olabilir!”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç “Eskişehirspor’un son kongresi olabilir!”
A
a

Eskişehirspor’da Divan Kurulu Başkanı Ali Çelikoğlu kongrede bir konuşma yaptı. Çelikoğlu, 28 Haziran’a kadar transfer yasağının kaldırılmaması halinde Es Es’in kapanma eşiğine gideceğini ve bu kongrenin son kongre olabileceğini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Çelikoğlu yaptığı açıklamada, “Bizim bu transfer yasağını kaldırmamız lazım. Eğer transfer yasağı kaldırılmazsa, yönetim oluşmazsa kulüp kapanma sürecine gider. FIFA ve TFF’deki alacaklı futbolcuların imza vermesini ve mütevazi bir takım oluşturmamız lazım. Bu yıllardır olmadı. Bu transferi açamazsak bir daha genel kurul yapmanın anlamı yok. Transferi açamayıp yönetime gelen kişilere ateş topu vermiş oluruz onlarda başarısız olur. Yönetimi oluşmamış, kayyuma kalan kulüplerin durumu ortada. Kulüp kayyuma kalırsa kapanma süreci başlar. Bize abilik yapacak isim Kazım Kurt olacaktır.
Ariman web reklam 2
1000
icon
Vahid 14 Haziran 2021 09:08

kulüp batsın baştan açılsın. paraları cebe indiriyorlar öbür türlü. yardım fln etmeyin enayilik yapmayın

0 1 Cevap Yaz
pompeo 13 Haziran 2021 15:47

son kongre olabilirse olabilir ... bu tablonun sahibleri tesrif bile etmediler kongreye ... biz mi batirdik kulübü ??

0 3 Cevap Yaz
pompeo 13 Haziran 2021 15:46

son kongre olabilirse olabilir ... bu tablonun sahibleri tesrif bile etmediler kongreye ... biz mi batirdik kulübü ??

0 0 Cevap Yaz
ESES 1965 13 Haziran 2021 14:26

Yeter artık 1965 li olarak küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum. Bu güzide şehre, Anadolu aslanına, Kırmızı Şimşeklerine, kırmızı siyah renklerine, ES ES armasına, bu şehrin tüm futbol sevdalısı halkına, kurulduğu yıldan bugüne kadar ekmek parasını vermiş maddi ve manevi yardımda bulunmuş olanlara. halkın parasını çalmış şehrimize halkımıza ihanetlik yapmış olan bu YARATIKLARI ALLAH'A havale ettim ALLAH bildiği gibi yapsın. Menfaatçi, çıkarçı ve hırsızların burnundan FİTİL FİTİL çıkarsın.

0 2 Cevap Yaz
pompeo

aminnnn ....

0 2
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat