alexa
Fast Express tepe banner kampanya

"Eskişehirspor'a para kazandırıp giderim"

Videoyu Aç "Eskişehirspor'a para kazandırıp giderim"
A
a

Eskişehirspor'un alt yapısından yetişen ve bu sezon A takıma yükselerek son maçlarda gösterdiği performans ile Eskişehirspor’un parlayan yıldızı olan ve bir çok takımın listesinde olan Metehan Altunbaş önemli açıklamalarda bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam

Eskişehirspor haberleri

Her zaman Eskişehirspor’un menfaatlerinin ön planda olduğunu söyleyen Metehan “Transferim ile ilgili bende bir çok duyum alıyorum. Ama önceliğim her zaman Eskişehirspor’un menfaatleri. Gidersem de Es-Es’e para kazandırıp giderim” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Başkan Mustafa Akgören “Değerini bulan fiyat verilir ise her oyuncuyu Eskişehirspor menfaatlerine göre veririz” demişti. Yönetim Metehan için resmi tekliflere açık.

Eskişehirspor alt yapısında tüm kategorilerde ve yaş gruplarında forma giyen Metehan Altunbaş  25 Eylül 2018 yılında profesyonel yapılmış, ve ilk olarak 26 Eylül 2018 tarihinde Erbaaspor ile oynan Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur maçında forma giymişti. Metehan profesyonel liglerde forma giyen en genç oyuncularından biri de oldu.

METEHAN GÜNDEMDE
İyi bir sezon geçirerek A takıma yükselen ve son maçlarda yıldızı parlayan Metahan Bursa maçında attığı golle takıma 3 puan kazındırıp performansı ile de dikkat çekmişti. Yeni sezon için bir çok takımın listesinde olan Metehan Altunbaş için bazı menajerler ve kulüpler oyuncu için nabız yokluyor.

“ÖNCELİĞİM ESKİŞEHİRSPOR”
İstikbal Gazetesi'ne konuşan ve her zaman Eskişehirspor’un menfaatlerini ön planda olduğunu söyleyen genç ve başarılı oyuncu Metehan Altunbaş “Eskişehirspor alt yapısından yetiştim. Siyah-kırmızılı formaya çok şey borçluyum. Adımın transferde geçmesi çok güzel. Bende bir çok duyum alıyorum. Ama önceliğim her zaman Eskişehirspor’un menfaatleri. Eskişehirspor’a para kazandırıp giderim. Zaten sözleşmem devam ediyor. Dediğim gibi benim için her şeyden önce Eskişehirspor kulübü geliyor. Ben ve ağabeyim bu kulüpte yetiştik. Buradan ekmek yiyoruz” dedi. 

YÖNETİM TEKLİF BEKLİYOR
Metehan Altunbaş için yönetime şimdiden bazı tekliflerin geldiği sızan haberler arasında. Hiçbir oyuncu bedava göndermek istemeyen Eskişehirspor yönetimi iyi bir teklif gelirse hem oyuncunun önünü açmak hem de kulübü yaşatmak için oyuncuyu satmaya hazır.

“DEĞERİNİ BULAN GİDER”
Başkan Mustafa Akgören geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama da  kimsenin takımdan bedavaya gidemeyeceğini de belirterek “Eğer oyuncularımıza talip olan varsa gelirler konuşuruz. Değerini bulan fiyat verilir ise oyuncuyu Eskişehirspor menfaatlerine göre veririz. Ama hiçbir oyuncumuzu da bedavaya hiçbir kulübe veremeyiz” dedi.

Arıman masaustu reklami
1000
icon
Ülkü Hoca 5 Haziran 2020 08:36

Metehan kardeşim . Kulupten ayrılmakmış , yok para kazandırmakmış gibi düşünceleri kafandan at. daha yolun başındasın. Yoksa kaybolur gidersin. İnşallah tecrübe kazanarak, kendini geliştirerek daha iyi olacaksın. Sen ve arkadaşların menejerlerin gazına gelmeyin.

1 4 Cevap Yaz
Sıddık 4 Haziran 2020 20:32

Başkan, biz seni bedavaya vereceğiz ama alan yok.

2 5 Cevap Yaz
Eses 4 Haziran 2020 19:34

Dur bakalim kardas bir macta gol attin bu ne hiz . Sen Eseste biraz daha oyna gitmek icin acele etme.

1 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat