alexa
Fast Express tepe banner kampanya

"Es Es için fedakarlık yapmaya hazırım"

Videoyu Aç "Es Es için fedakarlık yapmaya hazırım"
A
a

Eskişehirspor’un altyapısından yetişen Furgan Polat önemli açıklamalarda bulundu. Sözleşmesi sona ermesine rağmen ayrılmayacağını söyleyen Furgan, “Genel kurul sürecini beklerim ve Eskişehirspor’un menfaatleri doğrultusunda karar veririm” dedi

“Fedakarlık yapmaya hazırım”

Eskişehirspor’da sözleşmesi sona eren genç Furgan Polat önemli açıklamalarda bulundu. Furgan, “Alt yapısından yetiştiğim Eskişehirspor kulübünün, son yıllarda içinde bulunduğu kriz ortamına herkes gibi bende üzülüyorum. Camia olarak herkesin sorumluluk alması, elinden geldiğinde kulübe destek vermesi gerektiği bu dönemde, bende gururla formasını taşıdığım kulübüne, her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım” dedi.

“Öncelik Eskişehirspor”

Bazı kulüplerden transfer tekliği almasına rağmen, şimdilik beklemede olduğunu söyleyerek, “Eskişehirspor’un yapacağı bir genel kurul var. Kulübün yeni sezon öncesi yönetim bulup bulamayacağı, transfer yasağının kalkıp kalkmayacağı henüz belli değil.Böylesine zorlu bir süreçte çekip gitmek bana yakışmaz. Eskişehirspor’un menfaatleri benim için daha önemli. Kulübün geleceği ile ilgili her şey netleştikten sonra önce formasını gururla taşıdığım kulübümle görüşeceğim” dedi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat