alexa

"Emrinizdeyim"

Videoyu Aç "Emrinizdeyim"
A
a

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Volkan Doğan’ın emrindeyim. Odunpazarı’nın emrindeyim. Burhan Sakallı’nın da emrindeyim. Allah bizi mahcup etmesin” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emek Mahallesi’nde düzenlenen mitinge katıldı. İlk olarak konuşan AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, “Sayın Bakanım bugün Odunpazarı’nı şereflendirdi. Hoş geldi, sefalar getirdi. Bu soğuk yağmurlu havada akşamın bu saatinde bizleri bağrına basan aziz hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. İçin rahat olsun Odunpazarı” dedi. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı ise “Bugün sizler sevincimize ortak oldunuz. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sizler bizi mahcup etmediniz bizler de sizleri mahcup etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı. 

TÜRK MİLLETİ DERS VERDİ
Emek Mahallesi'nde vatandaşlara hitap eden Soylu, birilerinin kardeşi kardeşe düşürmeye çalıştığını, on yıllardır Türkiye'nin, Türk milletinin üzerine oynadığını ama vatandaşların her zaman oyun oynayanlara ders verdiğini söyledi. Türkiye'nin büyük ve zengin bir ülke ol
masının istenmediğini belirten Bakan Soylu, "Bu millet, terörden, anarşiden çok çekti. Ne zaman bir şeye sevinsek hep kursağımızda bıraktılar. Bu milletin sevinmesini hiçbir zaman istemediler." diye konuştu. Soylu, "İktidar olursunuz ama muktedir olamazsınız" diyenlere Türk milletinin "Biz hem iktidar, hem muktediriz" dediğini dile getirdi.

BİZE GÜÇ VERİN
Bakan Soylu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Eskişehir’in adını duyunca gönlü kıpır kıpır olur. Selamları sevgileri var sizlere. Biz milletimizi anamız görürüz. Başımızı sinemize koymaya derdimizi anlatmaya içimizi dökmeye heyecanımızı paylaşmaya akşamın bu saatinde başımızı sinemize koymaya geldik. Odunpazarlılar gözünüzün arkada kalmasın. Bizim şehirlerimiz dünyanın en güvenilir şehirleri olacak. Bize destek verin bize güç verin. Bize kuvvet verin. Türkiye bu kadar kendi önüne bakabilen kendi hedeflerine koşan bir anlayış içerisinde. bu yürüyüş devam ediyor. Bu yürüyüşün kesilmesine müsaade etmeyin. Odunpazarlılar şu Kemal Kılıçdaroğlu’nu bir daha şu Büyükşehir Belediyesine sokmayın” dedi. 

 
1000
icon
Emir 17 Mart 2019 19:40

Emrimiz yok sadece uzak durun

1 1 Cevap Yaz
Aliş 17 Mart 2019 01:27

Sağol paşam kendini çok yorma sen daha çok lazımsın . Allah ayağına taş deydirmesin....

2 2 Cevap Yaz
Emekli 26 17 Mart 2019 01:11

Karıştırmaya mı geliyorlar bunlar Eskişehir'i. De gidin allahını severseniz huzurumuzu kaçırmayın...

2 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat